پرش لینک ها

درباره ما

گروه توسعه مدیریت نماکاران

namakarangroup
namakarangroup

داستان ما

گروه توسعه مدیریت نماکاران که شامل شرکت‌های نماکاران هزاره سوم، نماکاران آرکانوین، نماکاران جام‌گستر، آرتا بنا بوم و شرکت آرکینووا به عنوان اعضای این گروه می‌باشند با نگاه تخصصی به صنعت نما و تلفیق آن با هنر معماری خدمات درخور توجهی را در زمینه مشاوره، طراحی، ساخت و اجرای انواع نماهای خشک در پروژه‌های مختلف به مشتریان خویش ارائه می‌نماید. این گروه با بهره‌گیری از دانش روز دنیا در خصوص مهندسی و اجرای نماهای خشک از جمله کرتین‌وال، اسپایدر، اسکای‌لایت، سالید آلومینیوم، سرامیک و همچنین انواع درب و پنجره‌های آلومینیومی، برترین تکنیک‌های ممکن برای رسیدن به باکیفیت‌ترین محصولات جهت ارائه به کارفرمایان را به کار می‌گیرد.

چشم انداز ما

این گروه از ابتدا در پی آن بوده است که مطابق با استانداردهای جهانی و به صورت کاملا تخصصی خدمات مورد نظر را به کارفرمایان خویش ارائه نماید و برای تحقق این مهم شرکت نماکاران هزاره سوم (یکی از اعضای گروه) با امضای توافقنامه رسمی با یکی از معتبرترین هلدینگ‌های فعال در این صنعت به نام شرکت چوهاداراغلو ترکیه همکاری استراتژیک خود را با آن مجموعه شروع کرده و به عنوان نماینده انحصاری آن شرکت در ایران پروژه های ارزشمندی را اجرا نموده است. همچنین این گروه از اواسط سال 1398 با هدف حضور در بازار پروژه‌هایی که خواهان استفاده از پروفیل های داخلی هستند شرکت نماکاران جام‌گستر(یکی از اعضای گروه) و تیم تحقیق و توسعه خود را با حضور مشاوران مجرب خارجی جهت طراحی سیستم های منحصربه فرد خود )با برند ثبت شده ولکان) سازمان دهی نموده است. علاوه برآن این گروه برای تکمیل نمودن سبد محصولات خود برای اجرای پروژه های لوکس با دیتیل های خاص از ابتدای سال 1399 با تاسیس شرکت نماکاران آرکانوین (یکی از اعضای گروه) همکاری خود را با شرکت شوکو آلمان نیز آغاز نموده و با اجرای چندین پروژه تجربیات گرانقدری را کسب نموده است. این در حالی است که به عنوان مکمل فعالیت های خود، با تاسیس شرکت آرتابنابوم (یکی از اعضای گروه) ارائه خدمات تخصصی در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و پارتیشن های آلومینیومی و شیشه ای را به شرح خدمات و سبد محصولات گروه اضافه کرده و برای پشتیبانی بازرگانی از فعالیت های تخصصی شرکت های گروه، زیرساخت های مورد نیاز را در خارج از کشور با تاسیس شرکت آرکینووا (یکی از اعضای گروه) در ترکیه راه اندازی نموده است.

دستاورد ها

در حال حاضر گروه توسعه مدیریت نماکاران با اجرای پروژه‌های شاخص در سطح کشور جایگاه خود را در زمره معتبرترین فعالان این صنعت تثبیت نموده و به یکی از پیشتازان اصلی تبدیل شده است. کسب گواهینامه استاندارد ISO 9001:2008 از شرکت TUV NORD و همچنین کسب نشان استاندارد ملی ایران برای محصولات گروه نشانگر این واقعیت است که گروه توسعه مدیریت نماکاران به فتح قلمروهای برتر و دورتری می اندیشد و مسیر خود را به درستی انتخاب کرده است.

اعضای گروه نماکاران

تیم ما

ما بر این باوریم که موفقیت هر سازمان حاصل مهارت و انگیزه کارکنان و مدیران آن سازمان می باشد و به همین دلیل در گروه توسعه مدیریت نماکاران مدیریت منابع انسانی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و این مدیریت تلاش دارد که با جذب و حفظ نیروهای بااستعداد، متعهد و معتقد به کار تیمی دستیابی به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت این مجموعه را تسهیل و تسریع نماید.